Opatovice I - Zjednodušená verze stránek

Hasiči - aktuality - Výroční členská schůze SDH ČHJ Opatovice I

Výroční členská schůze SDH ČHJ Opatovice I

V pátek 3. února se konala v místním pohostinství členská schůze opatovických dobrovolných hasičů.

Nejdůležitějším bodem programu byla volba nového výboru a starosty sboru. Do sedmičlenného výboru byli zvoleni - Ladislav Major ml, Lenka Růžičková, Martin Provazník, JUDr. Pavel Kyzr, Josef Růžička, Ladislav Frantík ml. a posledním členem se stal staronový starosta sboru Bohumil Tvrdík. Dále členové vyslechli zprávu o činnosti za loňský rok a schválili plán práce na rok letošní. V hodnocení opět dominovala činnost dětí díky vzornému vedení manželů Růžičkových. Byli přijati nový členové sboru a dále byla sjednocena výše příspěvků na 50 Kč/člen/rok. Závěrem byly předány medaile zasloužilým členům sboru. Celou schůzi ukončilo malé občerstvení.

Datum vložení: 27. 4. 2012 20:48
Datum poslední aktualizace: 11. 7. 2016 8:45