Opatovice I - Zjednodušená verze stránek

Nastavení velikosti písma

zahájení prací

V rámci dotačního titulu z Programu obnovy venkova Středočeského kraje byly zahájeny práce na úpravách budovy obecního úřadu.

Díky účelové dotaci z Programu rozvoje venkova Středočeského kraje ve výši 192.000,- Kč pokračovaly v roce 2009 práce na úpravách budovy obecního úřadu v Opatovicích I. Po úpravách vnitřních prostor úřadu se nyní dostalo na výměnu nevyhovujících oken a dveří , které na budově byly od jejího vybudování v Akci Z v 70. letech minulého století. Dále byl upraven vstupní prostor položením nové dlažby a vybudováním ohradního plůtku oddělujícího budovu od silnice. Celá průčelní strana objektu byla zateplena polystyrenem a opatřena novou fasádou. S příchodem podzimních měsíců se řemesníci vrátili dovnitř budovy, aby zde rekonstruovali sociální zařízení. Celkové výdaje na akci se z původně předpokládaných 320.000,- Kč vyšplhaly až na 360.000,- Kč. Výsledek práce můžete posoudit sami.

Datum vložení: 22. 1. 2010 8:00
Datum poslední aktualizace: 5. 9. 2016 8:50